Sosyopark

SOSYOPARK'tan kütüphane açılışı

09.04.2018

SOSYOPARK’ın, Girişimci İşadamları Vakfı Başkanı Mehmet Koç’un destekleri, Medeniyet Gönüllülük Topluluğu ve Bilgi Belge Topluluğu’nun ortaklığı ile Sakarya’nın Kocaali İlçesi Nazım Üner Ortaokuluna kurduğu kütüphanenin açılışı 6 Nisan Cuma günü gerçekleştirildi

SOSYOPARK tarafından, Medeniyet Gönüllülük Topluluğu ve Bilgi Belge Topluluğu’nun katılımları ile Nazım Üner Ortaokulu’na kurulan kütüphanenin açılışı gerçekleştirildi. Törene, Kocaali Kaymakamı Alper Balcı, İlçe Millî Eğitim Müdürü Vekili Adem Doğan, Nazım Üner Ortaokulu Müdürü Süleyman Ekrem, Müdür Yardımcısı Dilek Sertdemir, okul öğretmenleri ve öğrencileri katıldı. Törene Üniversitemiz adına SOSYOPARK Müdürü Doç. Dr. Faruk Bal, Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Hüseyin Kaya, İktisat Bölümü Öğretim üyeleri Prof. Dr. Hamdi Genç, Prof. Dr. Murat Taşdemir ile okulumuz gönüllülük topluluğu ve Bilgi Belge Topluluğu’nun gönüllü öğrencileri katıldı.

Gönüllü öğrencilerin açılış öncesinde ve sonrasında Nazım Üner İlk ve Ortaokulu öğrencileri ile çeşitli etkinlikler gerçekleştirdiği tören bir şenlik havasında geçti. Medeniyet’in gönüllüleri, geleceğin üniversitelileri ile resim, duvar boyama, üniversitede yer alan bölümlerin tanıtımı gibi etkinlikler yaparken, aynı zamanda voleybol, futbol gibi oyunlar oynadılar. Dolu dolu geçen bir günün ardından, biraz da hüzünle vedalaşılarak, İstanbul’a dönüş gerçekleştirildi.